درباره خدمات

after sales service

تاریخچه واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان صنایع الکترونیک فاران

واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان صنایع الکترونیک فاران با بهره گیری از تجربه‏ای بالغ بر 27 سال خدمات فنی و مهندسی، برخورداری از کادر تخصصی و پرسنل ستادی در دفتر مرکزی واقع در پارک علم و فناوری پردیس و نیز مرکز خدمات مشتریان در کارخانه کرمانشاه و همچنین نمایندگان مستقر در مراکز استانها، نیروهای سیار و مجهز به کلیه ابزار و تجهیزات پیشرفته،آماده ارائه خدمات سرویس و نگهداری منحصر به فرد در حداقل زمان ممکن در اقصی نقاط ایران می باشد.

after-sales

امکانات و خدمات 

مجهز به مرکز تماس 

سامانه ثبت خرابی 

سامانه پشتیبانی 

برگزاری دوره های آموزشی

( نمایندگان- مشتریان)

ارائه سرویس‏های دوره ‏ای

مرکز مجهز تعمیرات 

خدمات گارانتی طلایی فاران ( 18 ماه گارانتی محصول – 7 سال خدمات پس از فروش)

ارائه خدمات و سرویس مناسب در اسرع وقت برای مشتریان در سراسر کشور (نصب و راه اندازی – پشتیبانی و خدمات پس از فروش – دارای نمایندگی خدمات پس از فروش در سراسر کشور)

ثبت سوابق مشتریان

پشتوانه تکنیکی و تأمین قطعات یدکی

ارائه فرم نظر‏خواهی به مشتریان

ارتباط با کاربران

واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان فاران

در این بخش با مدد گرفتن از شبکه مونیتورینگ و ticketing مورد استفاده در شبکه های بانکی کشور  “واحدشبکه خدماتی سراسری فاران ” (مرکز ستادی، مراکز اصلی پشتیبانی و نمایندگی های خدماتی استانی) نصب گردیده و ارسال نتایج و گزارشات عملکردی مربوطه در سیستم کنترل و مانیتورینگ انجام می شود که نسبت به برنامه ریزی گردش عملیات و کلیه روندهای مربوطه زیرمجموعه اقدام شود.

monitoring control

در این بخش، گردش داخلی روندهای عملیاتی و اجرایی سراسری در شبکه ی خدماتی فاران (مرکز ستادی،مراکز اصلی پشتیبانی و نمایندگی های خدماتی استان) بر مبنای سیستم سراسری پاسخ گویی و پیگیری و مبتنی بر کدهای رهگیری واحد موسوم به Operative INTS می باشد . شایان ذکر است، محل استقرار مرکز عملیاتی این سیستم در مرکز ستادی عملیات سرویس و خدمات واقع در دفتر مرکزی شرکت صنایع الکترونیک فاران است.

call center

واحد خدمات پس ازفروش صنایع الکترونیک فاران با بهره گیری ازتجربه خدمات فنی و مهندسی و برخورداری ازکادرتخصصی، پرسنل ستادی، نمایندگان مستقر در مراکز استانها، نیروهای سیار و مجهز به کلیه ابزارآلات و تجهیزات پیشرفته، شبکه خدمات رسانی وسیع و توانمندی را در سطح کشور در راستای ارائه خدمات سرویس ونگهداری منحصر به فرد درحداقل زمان ممکن فراهم نموده است. این شبکه با دارا بودن سرپرستی های استانی و دوایر اجرایی و کنترلی ، در حال حاضر با هدف خدمات رسانی یکپارچه به بسیاری از سازمانها، نهادها، شبکه های بانکی و ارگانهای اجرایی، توانسته است گام مهمی را در کسب رضایتمندی و قابلیت اطمینان خدماتی در مشتریان خود و کاربران این دستگاهها   ( فارغ از نوع و برند تجهیزات مورد استفاده ) ایجاد نموده و با هدف گذاری های پیوسته ی بلند مدت، امکان رشد و تعالی همواره خود را فراهم ساخته است.که در این راستا مفتخر به اخذ لوح تقدیر از ششمین اجلاس سراسری رضایت مندی مشتری در سال 95 شده ایم.

fani-va-mohandesi

در نگاه استراتژیک به مدیریت ارتباط با مشتری، CRM یک استراتژی محوری و کلیدی است و در مدیریت ارتباط با مشتری، هر فرایندی که به نوعی با مشتری مرتبط است، با استفاده از سیستمهای نرم افزاری، به ابزارهای اتوماتیک تجهیز شده است. 
در نگاه تحلیلی به مدیریت ارتباط با مشتری، CRM ابزاری برای تحلیل هوشمندانه داده ها و اطلاعات مربوط به مشتری با هدفهای استراتژیک و یا عملیاتی است. هدف این سیستم ایجاد ارزش برای مشتریان و همکاران سازمان است لذا به راهکارهای عملی برای تدوین و پیاده سازی CRM در سازمان توجه ویژه ای نموده ایم.

CRM