فروش ویژه استابلایزر

استابلایزر فاران

خرید محافظ برق هوشمند مناسب برای لوازم برقی خانگی و اداری

با 10 درصد تخفیف به مدت محدود

18 ماه گارانتی

قیمت : 1,700,000 تومان

استابلایزر فاران

فروش استابلایزر و یو پی اس ویژه شب یلدا - استابلایزر فاران Stabilizer STB - شرکت صنایع الکترونیک فاران

استابلایزر ا کاوا :

1/100/000 تومان

استابلایزر 2 کاوا :

1/700/000 تومان

درخواست مشاوره و خرید

شماره تماس ثابت: 76251714-021 شماره تماس همراه: 09054925232

مناسب برای

استابلایزر (استاپ لایزر، استابیلایزر) فاران مدل STB-شرکت صنایع الکترونیک فاران

مزایای خرید در طرح فروش ویژه

ارسال-رایگان-فاران - فروش ویژه یو پی اس بلیزر 1500 و 800

ارسال رایگان

ارسال رایگان و سریع برای تمامی نقاط تهران و کرمانشاه

در تمامی مناطق تهران و کرمانشاه ارسال کلیه کالاهای خریداری شده رایگان می باشد . 

بدون پیش پرداخت - فروش ویژه یو پی اس بلیزر 1500 و 800

پرداخت وجه در محل

امکان پرداخت وجه در محل ویژه مشتریان تهران

پس از تماس تلفنی به منظور نهایی سازی سفارش و نیز ارسال پیش فاکتور، در صورتی که هزینه را به صورت آنلاین پرداخت کنید ارسال محصول شما در اولویت قرار خواهد گرفت

10 درصد تخفیف - فروش ویژه یو پی اس بلیزر 1500 و 800

10 درصد تخفیف

10 درصد تخفیف در خرید بعدی

علاوه بر این که در طرح فروش ویژه ، محصول را با 10 درصد تخفیف خریداری می کنید بلکه در خریدی بعدی هر یک از محصولات فاران می توانید از ده درصد تخفیف ویژه برخوردار شوید.

سوالات متداول

دستگاه stabilizerیک وسیله الکتریکی است بدون در نظر گرفتن میزان ولتاژ ورودی (کاهش یا افزایش ولتاژ ورودی)، ولتاژ ثابتی را به دستگاه مصرف کننده منتقل می­کند. از استابلایزر خانگی به منظور حفاظت تجهیزات الکتریکی خانگی از صدمات مربوط به نوسانات ولتاژ برق استفاده می­شود.

عملکرد اصلی یو پی اس تامین برق پشتیبان است. دستگاه یو پی اس در صورت قطع جریان برق ورودی با استفاده از باتری، نسبت به تامین انرژی لازم برای مصرف کننده در مدت زمان مشخص اقدام می­کند. این در حالی است که استابلایزر (تثبیت کننده ولتاژ) دستگاهی است که تجهیزات شما را در برابر نوسانات ولتاژ برق محافظت می­کند و امکان تامین برق در زمان قطع برق را ندارد.

افزایش ولتاژ به صورت مداوم و مکرر باعث آسیب به سیم پیچ دستگاه، کاهش عمر مفید، گرم شدن بیش از حد کابل و دستگاه و در نهایت آسیب دائمی لوازم برقی خانگی خواهد شد. همچنین  کاهش ولتاژ به صورت مکرر و مداوم نیز باعث کاهش کارایی و عملکرد دستگاه، کاهش سرعت موتور دستگاه ها و آسیب دائمی خواهد شد. خرید استابلایزر خانگی(تثبیت کننده ولتاژ خانگی)، لوازم برقی شما را در برابر مشکلات ذکر شده محافظت خواهد کرد.

به منظور دریافت مشاوره پیش از خرید استابلایزر با شماره 021761251714 تماس گرفته و یا به شماره همراه 09054925232 پیام خود را ارسال فرمایید. همچنین کارشناسان فروش آماده پاسخگویی به پرسش­های شما در گفت و گوی آنلاین هستند.