فروش ویژه استابلایزر

فروش ویژه استابلایزر فاران

خرید محافظ برق هوشمند مناسب برای لوازم برقی خانگی و اداری

با 10 درصد تخفیف به مدت محدود

18 ماه گارانتی

قیمت استابلایزر 2000
استابلایزر فاران

درخواست مشاوره و خرید

درخواست مشاوره و خرید استابلایزرهای 2000 ولت آمپر فاران

شماره تماس ثابت: 76251714-021

شماره تماس همراه: 09054925232

مناسب برای

مزایای خرید در طرح فروش ویژه

ارسال رایگان

ارسال رایگان و سریع برای تمامی نقاط تهران و کرمانشاه

در تمامی مناطق تهران و کرمانشاه ارسال کلیه کالاهای خریداری شده رایگان می باشد . 

بدون پیش پرداخت

پرداخت وجه در محل

امکان پرداخت وجه در محل ویژه مشتریان تهران

پس از تماس تلفنی به منظور نهایی سازی سفارش و نیز ارسال پیش فاکتور، در صورتی که هزینه را به صورت آنلاین پرداخت کنید ارسال محصول شما در اولویت قرار خواهد گرفت

10 درصد تخفیف

10 درصد تخفیف

10 درصد تخفیف در خرید بعدی

علاوه بر این که در طرح فروش ویژه ، محصول را با 10 درصد تخفیف خریداری می کنید بلکه در خریدی بعدی هر یک از محصولات فاران می توانید از ده درصد تخفیف ویژه برخوردار شوید.

Practice makes perfect

We know about your hectic schedule. We also know the only way you truly understand a subject is by practicing it in a real environment. This is why we’ve set a playground area that’s full of hours of exercises, questions and challenges. It even has a gaming section. 

The best campus facilities

In addition to our online classroom, we also offer an option to take part in a live classroom. It takes place in our vast campus located in Westfield, London. Here you’ll be able to use the most up-to-date facilities and computer equipment.

سوالات متداول

دستگاه stabilizerیک وسیله الکتریکی است بدون در نظر گرفتن میزان ولتاژ ورودی (کاهش یا افزایش ولتاژ ورودی)، ولتاژ ثابتی را به دستگاه مصرف کننده منتقل می­کند. از استابلایزر خانگی به منظور حفاظت تجهیزات الکتریکی خانگی از صدمات مربوط به نوسانات ولتاژ برق استفاده می­شود.

عملکرد اصلی یو پی اس تامین برق پشتیبان است. دستگاه یو پی اس در صورت قطع جریان برق ورودی با استفاده از باتری، نسبت به تامین انرژی لازم برای مصرف کننده در مدت زمان مشخص اقدام می­کند. این در حالی است که استابلایزر (تثبیت کننده ولتاژ) دستگاهی است که تجهیزات شما را در برابر نوسانات ولتاژ برق محافظت می­کند و امکان تامین برق در زمان قطع برق را ندارد.

افزایش ولتاژ به صورت مداوم و مکرر باعث آسیب به سیم پیچ دستگاه، کاهش عمر مفید، گرم شدن بیش از حد کابل و دستگاه و در نهایت آسیب دائمی لوازم برقی خانگی خواهد شد. همچنین  کاهش ولتاژ به صورت مکرر و مداوم نیز باعث کاهش کارایی و عملکرد دستگاه، کاهش سرعت موتور دستگاه ها و آسیب دائمی خواهد شد. خرید استابلایزر خانگی(تثبیت کننده ولتاژ خانگی)، لوازم برقی شما را در برابر مشکلات ذکر شده محافظت خواهد کرد.

به منظور دریافت مشاوره پیش از خرید استابلایزر با شماره 021761251714 تماس گرفته و یا به شماره همراه 09054925232 پیام خود را ارسال فرمایید. همچنین کارشناسان فروش آماده پاسخگویی به پرسش­های شما در گفت و گوی آنلاین هستند.