مدل:
Gri Power 400 Kva
توضیحات تکمیلی
| نوع محصول |
یو پی اس |
|---|---|
| ساختار |
ماژولار |
| تکنولوژی |
Online |
| ورودی / خروجی |
سه فاز/ سه فاز |
| نوع باتری |
EXTERNAL |
| ضریب قدرت |
1 |
در انبار موجود نمی باشد
0 تومان
Gri Power 400KVA PF 1.0، یک یوپیاس پیشرفته و قدرتمند از فاران است که نهایت بهرهوری و پایداری را برای تجهیزات حیاتی شما تضمین میکند. این یوپیاس، با طراحی ماژولار و پیشرفته به بازار معرفی شده با کارایی بالا آن را به انتخابی ایدهآل برای مراکز داده، تجهیزات پزشکی، بانکها و صنایع حساس تبدیل کرده است. این دستگاه علاوه بر قدرت بالا، انعطافپذیری و کارایی بینظیری را ارائه میدهد.
Gri Power Online 400kVA
حداکثر بهرهوری توان (ضریب توان ۱.۰) و پایداری بینظیر برای دیتاسنترها و بارهای فوقسنگین
Gri Power 400KVA PF 1.0 یک سیستم تامین برق اضطراری بی وقفه و پیشرفته است که با ضریب توان خروجی 1.0 (Unitary Power Factor)، به معنای توان واقعی 400kW، حداکثر بهرهوری و پایداری بینظیر را در تأمین برق بارهای حساس شما تضمین میکند. این طراحی به معنای تبدیل کامل توان ورودی به توان خروجی مفید بدون اتلاف توان راکتیو است که برای تجهیزات بسیار حیاتی و پرهزینه در دیتاسنترها و صنایع اهمیت فوقالعادهای دارد. این یوپیاس که توسط شرکت فاران به بازار معرفی شده است، با قابلیتهای ماژولار و پیشرفته خود، اطمینان خاطر کاملی را در حفظ تداوم عملیاتهای حساس شما فراهم میآورد.
مناسب برای: اطمینان خاطر در محیطهای حساس
این یوپیاس برای طیف وسیعی از کاربردهای حیاتی، ایدهآل است:
بانکها
برای تداوم عملیات مالی و جلوگیری از کوچکترین اختلال در سیستمهای حساس.
ماشینهای اداری
جهت حفظ کارایی و محافظت از اطلاعات مهم کسبوکارها.
مراکز اداری تجاری
تأمین برق پایدار برای کسبوکارهای مدرن و افزایش بهرهوری.
دیتا سنترها (مراکز داده)
حفاظت کامل از سرورها و دادههای حیاتی که زیربنای فعالیتهای دیجیتال هستند.
تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی
تضمین عملکرد بیوقفه و دقیق تجهیزات حساس که سلامت افراد به آن بستگی دارد.
حوزه فناوری اطلاعات (IT)
پشتیبانی مطمئن از زیرساختهای شبکه و سرورها.
مزایا: انعطافپذیری، کارایی و کاهش هزینه
Gri Power با مزایای برجسته خود، یک سرمایهگذاری هوشمندانه به شمار میرود:
قابلیت ارتقاء توان (ماژولار)
با ساختار ماژولار، میتوانید توان دستگاه را متناسب با نیاز خود بهصورت بهینه ارتقا دهید و در سرمایهگذاری خود انعطافپذیری داشته باشید.
نصب، راهاندازی و تعمیر آسان
طراحی کارآمد باعث کاهش زمان توقف و هزینههای عملیاتی میشود.
مدیریت هوشمند انرژی
سیستم مدیریت هوشمند به صرفهجویی بیشتر در مصرف انرژی کمک میکند.
مدیریت ماژولها بر اساس بار
سیستم، عملکرد ماژولها را با توجه به میزان بار مدیریت کرده و کارایی کلی را افزایش میدهد.
حفاظت کامل بار
ایمنی ۱۰۰٪ تجهیزات شما را در برابر کلیه مشکلات و اختلالات شبکه برق تضمین میکند.
کاهش چشمگیر هزینههای نگهداری
طراحی کارآمد و کیفیت ساخت بالا، به کاهش هزینههای نگهداری در بلندمدت منجر میشود.
دوام و طول عمر بالا
کیفیت ساختار و قطعات به کار رفته، دوام و طول عمر بالای دستگاه را تضمین میکند.
ویژگیها: فناوری پیشرفته برای عملکرد بینظیر
این یوپیاس مجموعهای از ویژگیهای پیشرفته را ارائه میدهد:
پردازنده DSP
برای کنترل دقیق و پیشرفته عملکرد یوپیاس.
انعطافپذیری و مقیاسپذیری بالا
طراحی ماژولها با قابلیت Hot-swap امکان ارتقاء بدون وقفه را فراهم میکند.
راندمان بالا در بارهای پایین
صرفهجویی مستمر در انرژی حتی در زمانهایی که بارگذاری کامل نیست.
چگالی بار بالا (ماژولهای 50kVA/3U)
فضای کمتری را اشغال میکند که برای فضاهای محدود بسیار مناسب است.
قابلیت تطابق بالا با شبکه و بار
دارای ظرفیت اضافه بار بالا برای پایداری عملیاتی.
سطح مقطع کوچک
نصب آسان در فضاهای محدود، حتی برای سیستمهای بزرگ (مثلاً 500kVA در 1.02m²).
سیستم یکپارچه PDU داخلی
نصب آسان و صرفهجویی در سرمایهگذاریهای اضافی.
ضریب توان ورودی > 0.99 و THDi < 3%
کاهش آلودگی هارمونیکی شبکه و بهبود کیفیت برق.
سازگار با محیط زیست
با بازدهی بالا و صرفهجویی در انرژی، عملکردی دوستدار محیط زیست دارد.
تکنولوژی Soft Start
افزایش تطابق با ژنراتورها (تا نسبت 1:1.1) برای انتقال روان.
قابلیت تبدیل فرکانس
تطبیقپذیری جهانی با ورودی 50Hz و خروجی 60Hz یا بالعکس.
قابلیت Intelligent Hibernation
افزایش بهرهوری در درصدهای بارگذاری پایین با خاموش کردن هوشمند ماژولهای غیرضروری.
تکنولوژی پارالل پیشرفته
قابلیت استفاده 4 دستگاه به صورت پارالل برای افزایش ظرفیت و Redundancy (اطمینان از کارکرد در صورت خرابی یک واحد).
اشتراک باتریها در حالت پارالل
صرفهجویی قابل توجه در هزینههای تأمین باتری.
انعطافپذیری پارامترهای شارژر و تنظیمات باتری
تعداد باتریها از 30 تا 46 عدد قابل تغییر است.
مدیریت هوشمند باتری
(مدیریت هوشمند شارژ و دشارژ، جبرانسازی ولتاژ شارژ شناور متناسب با دمای باتری به صورت انتخابی) جهت افزایش عمر باتری.
قابلیت روشن شدن با باتری (Cold Start)
امکان راهاندازی سیستم حتی در صورت عدم وجود برق شبکه.
قابلیت Self
Aging و تست و عیبیابی آسان در محل.
قابلیت حفظ عملکرد در صورت خرابی فن (Fault Tolerant Fan Design)
سیستم حتی با خرابی یک تا دو فن، به درستی کار میکند.
دسترسی تعمیرات از پنل جلویی
سهولت نگهداری با امکان خروج کابلها از کف و بالای دستگاه.
حفاظت کامل سختافزاری و نرمافزاری
دارای سیستم عیبیابی قوی و ذخیره تعداد زیادی از رخدادها برای بررسی دقیق.
پنل لمسی 7 اینچی
رابط کاربری مناسب و کاربرپسند برای کنترل و نظارت آسان.
قابلیت مانیتورینگ جامع
با استفاده از SNMP داخلی، پشتیبانی از پروتکل RS485 و dry contacts.
مشخصات فنی – Gri Power 400 Kva
| توان نامی | 400 kVA |
| توان مفید | 400kW |
| ولتاژ و فرکانس ورودی | 380 / 400 / 415 Vac- 40 ~ 70 Hz |
| دامنه ولتاژ ورودی | 138 ~ 485 Vac (305 ~ 485 Vac without power downgrading138 ~ 305 Vac with linear downgrading 40%); |
| دامنه فرکانس ورودی | 40 ~ 70 Hz |
| ضریب توان ورودی | ≥ 0.99 |
| ولتاژ و فرکانس خروجی | 380 / 400 / 415 / Vac ±1%-50 Hz / 60 Hz ± 0.25% |
| شکل موج خروجی | سینوسی |
| ضریب توان خروجی | 1 |
| بازدهی | 96.50% |
| تعداد باتری / سطح ولتاژ مورد نیاز | 40 pcs 12 V batteries (30/32/34/36/38/42/44/46 pcs selectable) |
| جریان شارژ | Settable |
| زمان سوئیچ | 0 ms |
| پورتهای ارتباطی |
استاندارد : RS485 , dry contacts , SNMP آپشنال : |
| درجه حفاظت (IP) | IP20 |
| نویز صوتی | < 68 dB |
| ابعاد (W*D*H) | 1200 * 850 * 2000mm / 440 * 620 * 130mm |
| وزن | Cabinet weight 415(kg) / Power module weight 32(kg) |
0 از 5

خلاصه دیدگاه خریدار ها
تولید شده با هوش مصنوعی
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی برای این محصول ثبت نشده است.
| لوازم جانبی محصول |
|---|
| باتری- رک – اتصالات – PDU – SNMP |