تاریخچه واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان صنایع الکترونیک فاران

واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان صنایع الکترونیک فاران با بهره گیری از تجربه‏ای بالغ بر 30 سال خدمات فنی و مهندسی، برخورداری از کادر تخصصی و پرسنل ستادی در دفتر مرکزی واقع در پارک علم و فناوری پردیس و نیز مرکز خدمات مشتریان در کارخانه کرمانشاه و همچنین نمایندگان مستقر در مراکز استانها، نیروهای سیار و مجهز به کلیه ابزار و تجهیزات پیشرفته،آماده ارائه خدمات سرویس و نگهداری منحصر به فرد در حداقل زمان ممکن در اقصی نقاط ایران می باشد.

Previous slide
Next slide

در این بخش با مدد گرفتن از شبکه مونیتورینگ و ticketing مورد استفاده در شبکه های بانکی کشور “واحدشبکه خدماتی سراسری فاران ” (مرکز ستادی، مراکز اصلی پشتیبانی و نمایندگی های خدماتی استانی) نصب گردیده و ارسال نتایج و گزارشات عملکردی مربوطه در سیستم کنترل و مانیتورینگ انجام می شود که نسبت به برنامه ریزی گردش عملیات و کلیه روندهای مربوطه زیرمجموعه اقدام شود.

در این بخش، گردش داخلی روندهای عملیاتی و اجرایی سراسری در شبکه ی خدماتی فاران (مرکز ستادی،مراکز اصلی پشتیبانی و نمایندگی های خدماتی استان) بر مبنای سیستم سراسری پاسخ گویی و پیگیری و مبتنی بر کدهای رهگیری واحد موسوم به Operative INTS می باشد . شایان ذکر است، محل استقرار مرکز عملیاتی این سیستم در مرکز ستادی عملیات سرویس و خدمات واقع در دفتر مرکزی شرکت صنایع الکترونیک فاران است.

 

 

واحد خدمات پس ازفروش صنایع الکترونیک فاران با بهره گیری ازتجربه خدمات فنی و مهندسی و برخورداری ازکادرتخصصی، پرسنل ستادی، نمایندگان مستقر در مراکز استانها، نیروهای سیار و مجهز به کلیه ابزارآلات و تجهیزات پیشرفته، شبکه خدمات رسانی وسیع و توانمندی را در سطح کشور در راستای ارائه خدمات سرویس ونگهداری منحصر به فرد درحداقل زمان ممکن فراهم نموده است. این شبکه با دارا بودن سرپرستی های استانی و دوایر اجرایی و کنترلی ، در حال حاضر با هدف خدمات رسانی یکپارچه به بسیاری از سازمانها، نهادها، شبکه های بانکی و ارگانهای اجرایی، توانسته است گام مهمی را در کسب رضایتمندی و قابلیت اطمینان خدماتی در مشتریان خود و کاربران این دستگاهها ( فارغ از نوع و برند تجهیزات مورد استفاده ) ایجاد نموده و با هدف گذاری های پیوسته ی بلند مدت، امکان رشد و تعالی همواره خود را فراهم ساخته است.که در این راستا مفتخر به اخذ لوح تقدیر از ششمین اجلاس سراسری رضایت مندی مشتری در سال 95 شده ایم.

در نگاه استراتژیک به مدیریت ارتباط با مشتری، CRM یک استراتژی محوری و کلیدی است و در مدیریت ارتباط با مشتری، هر فرایندی که به نوعی با مشتری مرتبط است، با استفاده از سیستمهای نرم افزاری، به ابزارهای اتوماتیک تجهیز شده است.
در نگاه تحلیلی به مدیریت ارتباط با مشتری، CRM ابزاری برای تحلیل هوشمندانه داده ها و اطلاعات مربوط به مشتری با هدفهای استراتژیک و یا عملیاتی است. هدف این سیستم ایجاد ارزش برای مشتریان و همکاران سازمان است لذا به راهکارهای عملی برای تدوین و پیاده سازی CRM در سازمان توجه ویژه ای نموده ایم.

دانلود کاتالوگ پشتیانی و خدمات فاران