تجلیل از مدیرعامل فاران در اجلاس مدیران برتر

تجلیل از مدیرعامل شرکت فاران در اجلاس سراسری مدیران برتر و ارزش آفرین تحول و توسعه کسب و کارهای ایران

اجلاس سراسری تجلیل از مدیران برتر و ارزش آفرین ملی در تحول و توسعه کسب و کارهای ایران با رویکرد معرفی چهره‌های نامی صنعت و اقتصاد کشور با حضور مدیران برگزیده بخش‌های دولتی و خصوصی در حوزه صنعت، تجارت و صادرات، نمایندگان محترم مجلس و اساتید برجسته دانشگاه با همکاری وزارت صنعت معدن و تجارت، اتاق بازرگانی ایران و سازمان فنی و حرفه ای کشور عصر روز دوشنبه ۱۸ مرداد ماه ۱۴۰۰ واقع در مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن برگزار شد.
در این مراسم تندیس مدیران برتر و ارزش آفرین ملی به آقای دکتر حمیدرضا ادیبی مدیر عامل شرکت صنایع الکترونیک فاران اهداء گردید.

از محورهای ارزیابی مدیران در این اجلاس می توان به کارآفرینی، خلاقیت، استفاده از تکنولوژی برتر و بومی‌سازی، قابلیت تجاری‌سازی و خلق ثروت اشاره کرد. و همچنین دستاوردهای این اجلاس را می‌توان، شناسایی مدیران خلاق در عرصه کارآفرینی، تشکیل بانک اطلاعاتی مدیران شایسته ملی، افزایش توانمندی های مدیران در جهت افزایش فضای اعتماد اجتماعی در کسب و کار و نهادینه کردن مولفه های ارزشی و دینی در مدیریت نام برد.

نتایج بررسی‌ها و ارزیابی‌های اعلام شده در این اجلاس ، بیانگر همت و اراده استوار مدیرعامل و کارمندان ارزشمند شرکت فاران در مسیر دستیابی به شاخص‌های توسعه و تحقق استراتژی‌های مورد توجه در صنایع برتر کشور است.